KELIONĖS PO AZIJĄ + PATARIMAI + KONSULTACIJOS

Apie mane

Sveiki atvykę į Astraveland, mieli keliautojai! Šis puslapis yra mano, Astros Petkūnaitės, gyvenimo Pietryčių Azijoje, patirčių ir pamokų prirašytas internetinis dienoraštis. Astraveland.lt gimė 2013 metais (tiesa, tada dar tik feisbuke), prieš man leidžiantis į didįjį gyvenimo nuotykį.

Tuomet, dar dirbdama pramogų žurnaliste viename iš Lietuvos naujienų portalų, gavau netikėtą pasiūlymą – dirbti gide bei kelionės vadove Tailande ir Kambodžoje. Nors apie šias šalis buvau girdėjusi tik iš draugų pasakojimų, o gidės darbas man net juokaujant neateidavo į galvą, mečiau užtikrintą bei saugų gyvenimą Vilniuje, susikroviau lagaminą ir išvykau.

Šiuo metu gyvenu Bankoke, dirbu gide Tailande ir Kambodžoje, svajoju apie Mianmarą bei Butaną. Dirbu su kelionių agentūromis, vedu privačias ekskursijas Bankoke bei daliju patarimus norintiems pažinti mano pamiltą Pietryčių Aziją.

 

Daugiau apie mane ir mano nuotykį internete:

Tailande gyvenanti lietuvė: „Jeigu čia ant pavaldinio pakelsite balsą, kitą dieną jis tiesiog neateis į darbą“

Lietuvės A. Petkūnaitės sėkmės istorija: žurnalistės karjerą iškeitė į gidės darbą Tailande

 

Daugiau apie mane ir mano nuotykį spaudoje:

Daugiau apie mane ir mano nuotykį televizijoje:

Interviu LRT laidoje „Gyvenimas“                                                                Interviu LNK laidoje KK2 Penktadienis

 

 

 

 

 

 

Dalintis: